Выставка картин «Стулья»

Когда:
19.06.2013 – 02.07.2013 весь день
2013-06-19T00:00:00+03:00
2013-07-03T00:00:00+03:00
Где:
«Триптих АРТ»
улица Десятинная
13, Киев, город Киев
Украина

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє виставку живопису Андрія Александровича-Дочевського «Стільці».

В експозиції представлені 11 живописних творів 2012–2013 р р., об’єднані концепцією автора:

Аби заявити про себе у світі дорослих, дитина обирає підвищення. Цим підвищенням може бути перевернутий таз, табурет, а найчастіше – стілець. Звідти згори можна читати вірші або співати — виявляти свою акторську сутність. Таким чином, стілець є першим театральним помостом, тобто сценою. І це по-перше.

По-друге: одяг та речі, що залишились забутими на стільцях, зберігають дещо від власника. Згадайте, як у дитинстві в темній кімнаті ми лякались забутих речей на стільцях, вигадуючи дивовижні образи. Взаємодія речей зі стільцями породжує химери.

По-третє, стілець етимологічно «стіл» — це той самий «престол» або трон, і тому символізує закон та владу. Або владу закону. Влада завжди перебуває у діалозі з особистістю (або у монолозі).

Тож, представляючи проект «СТІЛЬЦІ», я прагнув пластичними засобами, кольорово, безколірно, предметно чи химерно студіювати сучасний стан взаємин у різних соціальних ситуаціях. Інколи – повну їх відсутність – нівеляцію, руйнацію або самоліквідацію: « ДЕ СТІЛЕЦЬ ?!!!»

Картина " Сатир и Нимфа"

Картина " Сатир и Нимфа"

Добавьте свой комментарий

Пожалуйста, введите свое имя

Обязательное поле

Пожалуйста, введите корректный адрес

Обязательное поле

Пожалуйста, введите ваше сообщение