7 жовтня — Допрем’єрний показ фільму «Пен: Подорож до Небувалії»

7 жовтня о 18:00 у київському кінотеатрі Cinema Citi (ТРЦ «Ocean Plaza», вул. Горького, 176) відбудеться приємна та захоплююча подорож до країни Небувалії.

Голлівудські продюсери, як і всі дорослі люди, схильні до ностальгічних спогадів і обожнюють знаходити в старих казках нові сюжети. Отже компанія Warner Bros. Pictures вирішила запросити всіх, хто не бажає дорослішати і чекає на пригоди, долучитися до фантастичної подорожі до всесвіту Пітера Пена, піратів, фей та інших чудернацьких створінь.

Сюжет

Пітер – неслухняний пiдлiток з бунтарською вдачею, який живе у похмурому та жахливому дитячому притулку в Лондоні. Та раптово однієї чарівної ночі він потрапляє у вражаючий світ піратів, вояк та фей. Це загадкова й багатокольорова Небувалія. З цієї миті життя Пітера змінюється — тепер воно сповнене захоплюючих пригод. Хлопчик має розгадати таємницю своєї матері, яка багато років тому залишила його в притулку. А відтак він дізнається і про своє справжнє місце у світі Небувалії. Разом з Тигровою Лілією та своїм новим другом Джеймсом Гаком Пітер має перемогти жорстокого пірата Чорну Бороду, щоб врятувати Небувалію та залишитися у серцях багатьох поколінь улюбленим героєм – Пітером Пеном.

 

Добавьте свой комментарий

Пожалуйста, введите свое имя

Обязательное поле

Пожалуйста, введите корректный адрес

Обязательное поле

Пожалуйста, введите ваше сообщение