Марк Цукерберг — самый лучший директор в мире. Учитесь!

В 2013 году авторитетный портал Glassdoor признал миллиардера и бизнесмена Марка Цукерберга самым лучшим генеральным директором в мире. Айтишнику удалось обойти в рейтинге даже Тима Кука из Apple!

Марк Цукерберг

Марк Цукерберг — лучший директор на свете

 Самый лучший босс на свете

Теперь сотрудники социальной сети Facebook с полной уверенностью и в прямом смысле слова смогут назвать своего шефа самым лучшим на свете. Этот факт признал и авторитетный интернет-портал Glassdoor, опубликовавший на днях рейтинг самых удачливых начальников. Отметим, что непосредственным конкурентом миллиардера Цукерберга был гендиректор корпорации Apple господин Тим Кук. В 2012-ом году Кук был во главе списка, но в 2013-ом занял лишь 18-ое место.

Шерен Терни - единственная леди в списке

Шерен Терни — единственная леди в списке

100-процентное доверие

Места в рейтинге распределялись в соответствии с отношением подчиненных к главам компаний, причем минимальное число опрошенных по каждой кандидатуре составило 100 человек. Основатель соцсети Facebook Марк Цукерберг продемонстрировал блестящие результаты — уровень доверия к нему со стороны сотрудников составил 99%. Общий показатель Цукерберга за 2012 год вырос на 14 пунктов.

В целом, в рейтинг вошли 50 лучших генеральных директоров, среди которых 20 возглавляют технологические корпорации, такие как, Google, Intel и Amazon. Кроме того, в списке фигурируют «капитаны» Starbucks, American Express, Gap. Интересно, что женщина в рейтинге всего одна: глава империи Victoria’s Secret госпожа Шерен Терни.

Автор: Магдалена Юрчевска

У этой записи есть 2 комментариев Добавить свой
 1. Анатолій Гречинський, генеральний директор Всеукраїнського Ценнтру Соціоніки (ВЦС)

  Марк Цукерберг — інтуїтивно-логічний екстраверт (ІЛЕ, Дон Кіхот). Він яскравий представник цього соціонічного типу. Шлях від психолога до ІТ-ішника не заперечує вибору Марком професії як в першому, так і в другому випадках відповідно до його соціонічного типу ІЛЕ.

  Коротко про прояви ІЛЕ в професійній діяльності Марка Цукерберга.

  Бачить потенційні можливості об’єктивного світу — науки, техніки, виробництва. Генерує різноманітні «шалені» ідеї. Швидко схоплює суть речей. Розвиває вчення в будь-якій галузі знань чи явищ життя, прагне докопатися до глибинної, прихованої суті проблеми на основі узагальнення, міркує абстрактними поняттями. Слова не розходяться з ділом.
  Активно шукає й розробляє економічні способи використання ресурсів (можливостей, енергії, сировини), виявляє та усуває слабкі місця, прагне не допускати зайвих витрат та збитків. Така економічність ІЛЕ дозволяє досягти значних результатів при мінімумі витрат. Виконує роботу доступними та найпростішими методами. При виготовленні продукції найголовніше для ІЛЕ — її якість, довговічність, зручність, а не гарний зовнішній вигляд.
  Прагне прогресивних дій, хоче бути творцем найкращих починань, шукає найкращих методів, технологій у своїй роботі, щоб уникнути застою, максимально реалізувати свої здібності і не перешкодити іншим проявити свої. Не замикає коло інтересів на собі. Не ділить людей на своїх та чужих, хоче бути корисним всім однаково. Але потребує розуміння й поваги до власних поглядів, прагнень, справ, щоб особисто його цінували й навіть любили.

Добавьте свой комментарий

Пожалуйста, введите свое имя

Обязательное поле

Пожалуйста, введите корректный адрес

Обязательное поле

Пожалуйста, введите ваше сообщение